Головна> Свині> PrimoLyt - дієтична кормова добавка для стабілізації водно-електролітного балансу у поросят і телят

PrimoLyt - дієтична кормова добавка для стабілізації водно-електролітного балансу у поросят і телят

Код: ADD 14-61/10
Виробник: Вудгофф (Україна)
Пакування: Відро по 5 кг, 10 кг
Ціна без ПДВ:
99.00 грн/кг

Прімоліт (PrimoLyt) використовують для лікування діареї у поросят та телят. Розчин PrimoLyt збагачує організм електролітами, водою та енергією. Його можна давати паралельно з молочною годівлею або ж без неї. При повернені до молочного годування певного перехідного періоду для звикання до молока не потрібно. При годівлі тільки розчином PrimoLyt тривалість використання 5-7 днів.

Додати в обране
Доставка Новою поштою

Інструкція по використанню
Телята
При діареї у телят рекомендується використовувати розчин PrimoLyt 2-3 рази на день. Необхідно розвести 90 гр на 2 літри теплої води (температура води не більше 40o C). Для старших телят можна використовувати більше розчину.

Поросята
При діареї у поросят рекомендується використовувати розчин PrimoLyt у співвідношенні 90 гр на 2 літри теплої води (температура води не більше 40o C). Розчин має бути у вільному доступі в жолобах або подаватись через систему подачі води. Розчин PrimoLyt необхідно розводити кожного дня свіжий.

Рекомендується проконсультуватися з ветеринаром перед використанням.

Рекомендовані товари

Fresh Up - кормова добавка для полегшення післяродового стану, теплового шоку та гіпервентиляції Код: ADD 14-93 Пакування: Відро по 5 кг, 10 кг Ціна без ПДВ 89.38 грн/кг
Отримати консультацію