Головна> Партнери

Партнери

ChemVet dk A/S -  міжнародна компанія, заснована в 1984 р. та представлена в більшості європейських країнах. Штаб-квартира знаходиться в Данії. Основною господарською діяльністю компанії є виробництво, розповсюдження та збут інноваційної продукції, а саме вакцин і пробіотиків для тварин, ветеринарних препаратів і засобів для догляду за промисловими і домашніми тваринами.

Більш детальну інформацію про компанію та її продукцію можна отримати на сайті ChemVet dk A/S:  www.chemvet.dk

Pharmacosmos A/S - приватна фармацевтична компанія, заснована в 1965 році з головним офісом в Данії. Компанія спеціалізується на виробництві добавок заліза для лікування залізодефіцитної анемії у людей та тварин.

Uniferon® 200 - відома ін'єкційна добавка заліза для поросят (бренд компанії Pharmacosmos A/S), який схвалений медичними установами Європи, Азії та Америки. Усі виробничі потужност компанії відповідають стандартам якості, які застосовуються в людській медицині.

Більш детальну інформацію про компанію та її продукцію можна отримати на сайті Pharmacosmos A/S:  www.pharmacosmos.com

Schils BV - це міжнародна компанія, яка спеціалізується на замінниках молока та годівлі тварин. Компанія розташована в м. Сіттард (Нідерланди) та є частиною групи VanDrie. Основна увага компанії зосереджена на інноваційних розробках та реалізації замінників телячого молока, корму для тварин та кормових інгредієнтів в усьому світі.

Більш детальну інформацію про компанію та її продукцію можна отримати на сайті Schils BV: www.schils.com 

Tierra Producs ApS  - 100% сімейна компанія у третьому поколінні з Данії. Більш ніж 35 років Tierra Producs розробляла, виготовляла та досліджувала глинисті мінерали і, відповідно, досягла лідируючі позиції в цій галузі.

Сьогодні Tierra Producs розробляє і виробляє глинисті мінеральні продукти в Скандинавії та країнах Середземномор’я і експортує їх по всьому світу. Старше і молодше покоління щоденно тісно співпрацюють одне з одним  для забезпечення безперервного зростання компанії.

Клієнти компанії – це, в основному, представники сільського господарства та садівництва, але ми також обслуговуємо й малі господарства та садівництва. Усі фермери та садівники можуть скористатись різновидністю наших продуктів, які розроблені окремо для кожної галузі.

Більш детальну інформацію про компанію та її продукцію можна отримати на сайті Tierra Producs ApS:  www.tierraproducts.com

Компанія TripleNine Fish Protein A/S розташована прямо біля Північного моря, на західному узбережжі Данії. Компанія є одним з провідних постачальників рибного борошна і риб'ячого жиру у світі.  Бренд 999 добре відомий і визнаний як гарант високої якості і відмінного обслуговування.

Продукція компанії TripleNine Fish Protein A/S є важливим джерелом легкозасвоюваних білків, корисних Омега-3 жирних кислот, основних мінералів і вітамінів, і тому ефективно використовується в дієтичній та  функціональній годівлі риб, сільськогосподарських  та домашніх тварин. 

Виробництво у невеликому обсязі  було започатковано в 1948 році місцевими рибалками з міста Есб'єрг, і з тих пір, через злиття і поглинання, переросло у процвітаючий бізнес з легко впізнаваним брендом 999.

Більш детальну інформацію про компанію та її продукцію можна отримати на сайті TripleNine Fish Protein A/S:  www.999.dk

Отримати консультацію