Головна> Про нас

Про насСфера діяльності

ТОВ «Вудгофф» - це компанія з данськими інвестиціями, що спеціалізується на поставці кормових добавок високої якості, різних видів молочних продуктів, сучасного обладнання для штучного осіменіння, новітніх ветеринарних препаратів та інструментів для застосування у галузі тваринництва та птахівництва.

Компанія Вудгофф також займається наданням консультаційних послуг з будівництва, управління та розвитку свиноферм, годівлі поросят, ветеринарії та штучного осіменіння свиноматок.

Пріоритети компанії

Основним пріоритетом діяльності компанії є свинарство, яке в останнє десятиліття стрімко розвивається в Україні. Розведення свиней вважається рентабельним бізнес проектом при умові дотримання правильної технології вирощування, годівлі, селекції та обліку. Основною проблемою в Україні залишається низька якість продукції, що безпосередньо впливає на кінцевий результат. Оскільки використання якісної продукції - це ключ до ефективного свинарства, компанія Вудгофф пропонує своїм клієнтам продукцію найкращих виробників Європи та світу, яка відповідає міжнародним стандартам якості та перевірена європейськими споживачами.


Завдання компанії

Забезпечити клієнта високоякісною продукцією та кваліфікованими послугами.

Залишились запитання?

Ви можете поставити нам запитання і наші менеджери якомога шидше зв’яжуться з вами.

Або дзвоніть за номерами:
+38 050 433 57 17 (адміністрація) +38 050 338 28 09 (відділ продажу)
Та відправляйте e-mail:
administration@woodhoff.com
Отримати консультацію