Головна> Свині> Uniferon® 200 - декстран заліза 20% для поросят

Uniferon® 200 - декстран заліза 20% для поросят

Код: UNF 07-1/200
Виробник: Pharmacosmos A/S (Данія)
Пакування: 200 мл/флакон, 12 шт./уп.
Ціна без ПДВ:
478.73 грн/шт.

Ін'єкційна добавка заліза для лікування та профілактики залізодефіцитної анемії у поросят. Юніферон® 200 схвалений для використання з 1 по 3 день життя і містить 200 мг заліза в кожному мл ін'єкції. Одна ін'єкція забезпечує поросятам хороший старт, оптимізувавши їх потенціал росту та можливість залишитися здоровими з першого дня. Юніферон® 200 - єдина добавка заліза схвалена медичними установами Європи, Азії та Америки.

Додати в обране
Доставка Новою поштою

Юніферон® 200 мг/мл розчин для ін’єкцій

Залізо (III) як декстрановий комплекс гідроксиду заліза (III)                                           

(Неофіційна назва: Декстран заліза 20%)

 

СКЛАД АКТИВНИХ РЕЧОВИН ТА ІНШИХ ІНГРЕДІЄНТІВ 

Юніферон®  200 мг/мл – непрозорий розчин темно-коричневого кольору. Кожен мл містить 200 мг заліза (III) як декстрановий комплекс гідроксиду заліза (III).

 

ПОКАЗАННЯ

У поросят: лікування та профілактика залізодефіцитної анемії.

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Не вводити поросятам з підозрою на дефіцит вітаміну Е та/або селену.  Не використовувати у разі гіперчутливості до активної речовини.

 

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

Може виникнути реакція гіперчутливості. Ін’єкції цього медичного ветеринарного препарату можуть викликати короткочасну зміну  кольору та затвердіння у місці ін’єкції. Дуже рідко поросята помирають після парентерального введення декстрану заліза. Ці випадки пов’язуються з генетичними факторами або дефіцитом вітаміну Е та/або селену.

 

ВИДИ ТВАРИН

Свині (поросята)

 

СПОСІБ, МЕТОДИ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ

Внутрішньом’язовий чи підшкірний метод. 1 мл розчину містить 200 мг заліза як декстран заліза, що відповідає 1-й ін’єкції на порося.

 

ПРОФІЛАКТИКА                                                                                                                                      

Одна ін’єкція - 1 мл у віці  1-4 днів. У поросят, що швидко ростуть, рекомендується 1 мл ін’єкції через 17-24 днів після першої ін’єкції.

 

ЛІКУВАННЯ                                                                                                                                    

Одна ін’єкція - 1 мл

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРАВИЛЬНОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Слід дотримуватись правил стерильної техніки вводу ін’єкцій.

 

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ

Відсутній

 

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ  ЗБЕРІГАННЯ 

Тримати подалі від дітей. Захищати від морозу. Не використовувати після закінчення строку використання, встановленого на етикетці після слів «придатний до». Термін зберігання після першого розкриття первинної упаковки: 28 днів при температурі не вище 25º C.

 

ОСОБЛИВІ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

За відсутності дослідження сумісності, ці ветеринарні лікарські засоби не повинні бути змішані з іншими ветеринарними лікарськими засобами. Парентеральне залізо може зменшити всмоктування одночасно прийнятих пероральних препаратів заліза.

Передозування препаратами парентерального заліза може призвести до болю, запальних реакцій, утворення абсцесів чи тривалого знебарвлення м’язової тканини у місці ін’єкції, а також збільшенням ризику бактеріального захворювання. Більше того, передозування може призвести до ятрогенного отруєння з наступними симптомами: бліді слизові оболонки, геморагічний гастроентерит, блювання, тахікардія, гіпотензія, задишка, набряки кінцівок, кульгавість, шок, смерть, пошкодження печінки. Можна вжити і інших підтримуючих заходів таких, як хелатуючі агенти.

Слід проявляти обережність, щоб уникнути випадкової самоін’єкції, особливо людям з відомою гіперчутливістю до декстрану заліза. У разі випадкової самоін'єкції слід негайно звернутися до лікаря і показати листок-вкладиш або етикетку лікареві. Мийте руки після використання.

 

ОСОБЛИВІ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО УТИЛІЗАЦІЇ НЕВИКОРИСТАНОГО ПРОДУКТУ ЧИ ВІДХОДІВ, ЯКЩО ВОНИ Є

Будь-які ветеринарні медичні продукти чи відходи від таких ветеринарних медичних продуктів повинні знешкоджуватись відповідно до місцевих вимог.

 

ОСОБЛИВІ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Може виникнути реакція гіперчутливості.

Рекомендовані товари

Шприц Uniferon® Код: UNF 07-2 Пакування: шт. Ціна без ПДВ 673.38 грн/шт.
Мікрокювети HemoCue® Hb 201 Код: UNF 08-20 Пакування: 4 х 50 шт./уп Ціна без ПДВ 5 799.98 грн/уп.
Аналізатор гемоглобіну HemoCue® Hb 201+ Код: UNF 07-22 Пакування: шт. Ціна без ПДВ 13 630.74 грн/шт.
Отримати консультацію